[]

Halil sezai darp olayı ne?

Konuyu biliyorum da altında bişey mi var sanki var gibi lanse ediliyor sanki ondan soruyorum.
Yaşlı bi komşusunu dövmüş, sonra da hapse girmişti. Geçende de yine olsa yine yaparım demiş. Sadece bu kadarını biliyorum.

1. Böyle bir olay yüzünden nasıl hapse girdi? Para cezasına falan dönmedi sonuç veya herkes salıveriliyorken ne alaka yani?
2. Armağanının kanalında sanırım , bu yıl yeni bi röportajda bunun öyle bi bahsi geçti ki sanki komplo kurulmuş bişeyler olmuş falan.. kaçırdığım bi konu mu var?

 
Döverken "ezan mı okuyosun lan sen" demişti. Bundan ötürü hapse atmış olabilirler.


  • integrative  (25.07.21 18:06:22) 
E ezan ne alaka? Hahaha :D yani neden döverken böyle demiş adam cidden okuyor mu?
Bi de kameralara nasıl denk geliyor dövme anı? Komplo kısmı bu mu ?

  • rewlack  (25.07.21 18:11:18) 
cami mi lan burası demişti


  • jelly bear  (25.07.21 18:15:26) 
Yok, adam şehadet getirmişti, gidiyoruz herhalde diğer tarafa hesabı. halil sezai de buna, 'ezan mı okuyon lan sen?!' diye girişmişti. ne olursa olsun komik bir andı (:

twitter'da da bir yoruma denk gelmiştim bu şehadet olayıyla ilgili, kahkaha atmıştım: 'laiklik kazanacak' yazmıştı biri...
  • mermize  (25.07.21 18:21:28) 
Armağan Çağlayan'ın programında darp olayı için çok pişmanım, bir anlık özveriyle oldu demişti, geçen gün çeşme konserinde yine olsa yine döverim dedi. Kendi kendini bitiriyor.

Olay medyaya yansıdığı için hapse girdi.
  • kanlakarisikyagmur  (25.07.21 18:58:26) 
Hahaha.
Ya çok komik ve çok üzücü bi olaymış her açıdan.

  • rewlack  (25.07.21 19:00:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.