3 başlıklı döner bıçaklı traş makineleri tahriş ediyormu ?

www.amazon.com.tr

tavsiye edermisiniz ?
bu makineleri kullandıktan sonra yüzüme kolonya sürsem yanma hissedermiyim ?
yanma hissediyorsam tahriş vardır varsayıyorum o açıdan.

Bu makineler sakal kesmiyor. Hala nasıl satabiliyorlar anlamış değilim.

  • alisamadim  (25.07.21 12:52:50)
normal jilet varken cidden neden nasıl alınır bunlar ben de anlamıyorum. jilet daha az tahriş ediyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.07.21 13:07:57 ~ 13:08:17)
23 yıl olmuş mach3 çıkalı. Hemen hemen hiç değişikliğe uğramadan yıllardır piyasada bu kadar revaçta olmasının tek sebebi işini çok iyi görüyor olması. Kaliteli bir jel köpük ile sinekkaydı traşlara devam.

  • synax  (25.07.21 13:46:44)
her zaman en iyisi geleneksel tıraştır. tekli yaprak jiletler yani. ama illaki makine alacağım diyorsan moser'in ürünleri bu makinelerin 10 katı daha iyidir, onlardan da ucuzdur. hatta powertec marka kesiciler bile bu üç başlıklılardan çok daha iyi.

  • mermize  (25.07.21 16:23:47)
bende braun var. eğer sakalın biraz kalınsa vay haline, jiletin yanından bile geçmiyor. aralarında ne kadar fark vardır bilmiyorum ama çene altını tam almıyor hem de bazen canını acıtıyor.

  • silver apple  (25.07.21 18:13:40)