[]

İstanbul plaj önerisi

Istanbul sınırları içinde denizi temiz, keşfedilmemiş yani insanı az ücretli ücretsiz fark etmez önereceginiz bildiginiz plajlar var mi? Sanki biraz imkansiz bir öneri ister gibi oldum ama belli olmaz vardir belki öyle bir yer. Havuz vs de olabilir ama ona da temizlik konusunda güvenilir yer bulmak lazim.
 
(Bkz: müsilaj)


  • suicides underground  (25.07.21 11:52:33) 
Editleyemedim mobilde. Müsilaj olmayan yerler kilyos ve şileymiş.


  • suicides underground  (25.07.21 11:53:13) 
denizi genelde dalgalı olduğu için belki kriterlere uymayabilir ama insan profilinin nispeten nezihliği ile; kilyos gümüşdere plajı. giriş 50-60 lira bir şey olması lazım. suma beach'in yanında fakat burası daha sakin. en azından geçen sene öyleydi. bu sene gitmedim bilmiyorum.


  • juninho77  (25.07.21 11:57:40) 
Kilyos temizlikten cok uzak

geoportal.ecdc.europa.eu
  • divit  (25.07.21 12:36:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.