[]

ucuz uçak bileti türkiyeden polonyaya

merhabalar 1 eylülde krakowda olacağım. adana'dan krakow'a en uygun nasıl gidilirin yollarını arıyorum. istanbul ve ankara üstünden bakıyorum, direkt adana'dan bakıyorum, berline viyanaya varşoya bakıyorum yani aklıma gelen bütün opsiyonlara bakıyorum ama biletler çok pahalı. bugün adana-varşova sunexpresste 1290 tl ye buldum 30 kg bagaj hakkı var tam benim istediğim gibi. sizce bu fiyat iyi midir yoksa başka önereceğiniz şeyler var mı? (berlin-viyana-budapeşte vs gibi yakındaki şehirler de olur, bir flixle geçerim krakow'a)
 
bence sunexpress fiyatı uygun. büyük valiz varsa oraya buraya uğraşmaya gerek yok.


  • xiii  (25.07.21 07:54:41) 
Dediğiniz para 129€. Gayet uygun bagaj hakkı da varsa. Promosyon fiyatı denebilir. Daha ucuza ancak pegasusun ara sıra yaptığı 50€ ya da 1€+kdv falan olur onlara da valiz dahil değil zaten. Bu aralar bilet fiyatları aşırı uçuk. Öyle böyle değil.


  • mirafiori  (25.07.21 17:16:47) 
Lviv'e uygun uçuş bulursan lviv'den trenle geçebilirsin çok uyguna.


  • materyalist imam  (25.07.21 17:49:46) 
Sofyadan rynair falan bakın.
Sofyaya tren veya otobüsle gidersiniz. Daha da ucuzu olmaz.

  • rewlack  (25.07.21 18:13:27) 
Prag + polskibus


  • jaaaccckkk  (25.07.21 18:27:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.