[]

klozet temizliği

nasıl yapıyorsunuz, hangi ürünü nasıl kullanmak lazım iz kalmaması için?
 
Eldiven, bir tarafı yeşil olan sünger, beyaz domestos,
Pas lekesi varsa ilaveten ince alüminyum tel ile bol miktarda çamaşır suyu.

  • Mirket  (24.07.21 21:27:44) 
Önce çamaşır suyu döküp tuvalet fırçası ile kabaca fırçalıyorum.

Sonra sağına soluna porçöz döküp kireçlenme varsa erimesini bekliyorum.

Sonra dandirik bir bulaşık süngerini ikiye kesiyorum. Bir parçasını kullanarak çamaşır suyu ile yukarıdan aşağıya iyice süngerliyorum.

Duş başlığını açıp duruluyorum. Sonra da sifonu çekip çıkıyorum.
  • prole  (24.07.21 21:32:31) 
Çamaşır suyu ile iç kısmını fırçalıyorum biraz bekletip. Dış kısmı ise tuvalet temizleyici özelliği olan herhangi bir fısfıs ürün ile silip kuruluyorum.


  • ruhen hastayim ben  (24.07.21 22:41:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.