[]

saç ektirme yöntemi

saçı kazıtmadan da eklenebilen bir yöntem varmış. bunun adı nedir, ikisinin arasında verim farkı var mıdır, her isteyen kazıtmadan yapabilir mi yoksa işlemi yapacak kişinin bir bakması mı lazım?
 
Dhi tekniği, herkese olmuyor olabilir genelde kadınlara az sayıda ekime yapıyorlar sanırım. Doktorla görüşüp gösterin tabii ki onlar söyler. Mesela benim 4000 adet greft ve kocaman açıklık olduğu için fue ile yapalım demişlerdi.

Verim olarak aslında dhi daha iyi bile olabilir bekletmeden aldığı kökü ekiyor sanırım. Öyle diyorlardı.
  • nhk ni youkosu  (25.07.21 09:51:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.