[]

İçerisinde Osman kelimesi geçen rock şarkısını arıyorum

2 gün evvel bir mekanda duydum. Flört tarzı eski nostaljik sound'u olan bir grubun şarkısı gibiydi. Hatta kuzenim flört dedi ama yazınca çıkmadı. Sözlerde -muhtemelen- Osman kelimesi tekrar ediliyordu. Çok inceden kaiser chiefs-ruby havası vardı enerjisi vw ritmlerinde.

Bulabilir miyiz acaba?


 
Dinar bandosu - aya da gidelim osman


  • grimavi  (24.07.21 09:00:13) 
artvin türküsü sabahın yemişi var. önce fikret kızılok sonra barış manço kaydetmişler.

www.youtube.com
www.youtube.com
www.youtube.com
  • alperz  (24.07.21 09:30:51 ~ 09:33:05) 
Bandista gavur imam türküsü?


  • rewlack  (24.07.21 10:20:33) 
Hiçbiri değil malesef. Hala arıyorum.


  • hincaluluc  (24.07.21 11:38:29) 
Sunlardan birisi olabilir: www.sarkisozlerihd.com


  • sertac akin  (24.07.21 11:55:40) 
Osman değil de Hasan olabilir mi? Ata Akdağ'ın babasına yönelik yazdığı bir Flört şarkısı mevcut, Onun Adı Hasan:

www.youtube.com
  • krang  (24.07.21 12:25:08) 
Evet! Osman'ı uydurmuşum. Onun adı Hasan!!!


  • hincaluluc  (24.07.21 13:00:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.