[]

Patara plajı ya da civarında denize girecek tenha yer bulabilir miyiz?

Önümüzdeki hafta Gelemiş'e gitmeyi planlıyoruz, ama kalabalığın ortasında denize girme fikri korkutuyor epey. Sizce tenha bir yer bulabilir miyiz yoksa hiç risk almamak mı lazım?
 
Patara bildiğimiz patara di mi? Gelemili bilmiyorum da :/
Patara plajına koronadan önce iki yaz üst üste gittim, hiç kalabalık değildi ikisinde de. Ağustos ve eylül aylarıydı.
Patara upuzun bir plaj, kendi ekipmanınızla izole takılabilirsiniz bence.
  • somethinginthewayshemoves  (24.07.21 00:48:22) 
patara plajında tenha bir yer bulamıyorsanız size kim yardım edebilir bilemiyorum.


  • chavezding  (24.07.21 00:59:21) 
Patara çok geniş bir alan sorun yaşamazsınız.


  • jazzabel  (24.07.21 02:24:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.