[]

Veet men ve göğüs omuz kılları hk

Reklamda ilk defa gördüm çok güzeldi yahu, adam sıktı spreyi köpük gibi bekleyip fırt diye temizledi orayı falan.

İşe yarar bişey mi bu? Acısız ve bu kadar kolay mı? Ortalamanın altı (erkekler için) göğüs kılı var, omuzda ise çok seyrek ama makine benim için çok uğraştırıcı. Bunu denemekten zarar çıkar mı?


 
bunu kullanmada sikinti yok da sonrasi?
1 yeni cikinca sakal gibi batar o tahminim
2 yeni cikmaya baslayinca alindigi belli oluyor uclari boyle tuhaf tuhaf oluyor. hani az tuylu kibi degil de sanki tiras edilmis gibi.
  • turbo sadık  (23.07.21 21:32:37) 
Jilet gibi. Kaliteli traş bıçağıyla da daha pratik bir sonuç alırsınız.
Ayrıca üşenmeyin erkekler kışın lazere gidin.
Zarar çıkmaz. Deneyin, görün.
  • rewlack  (23.07.21 23:20:30) 
işe yarar, acısız ve bu kadar kolay.

söylendiği gibi çıkarken sert yada sakal gibi çıkmıyor, önceki neyse o çıkıyor. zamanla azalma olmadan olduğu gibi çıkıyor. kesin değil geçici çözüm sağlar. ayrıca fiyatı da az değil, sürekli kullanman gerekecek.
  • trajikomix  (24.07.21 02:35:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.