[]

şu an abd turist vizesi vermiyor değil mi?

"COVID-19 küresel salgınıyla ilgili sağlık ve güvenlik endişeleri nedeniyle, Dışişleri Bakanlığı, acil olmayan B1/B2 turist ve E2 vize kategorileri de dahil olmak üzere tüm ABD Büyükelçiliklerinde ve Konsolosluklarında rutin NIV hizmetlerini geçici olarak askıya aldı. Acil ve beklenmedik seyahati zorunlu kılan tıbbi kriz veya insani durumlar için, başvuru sahipleri hızlandırılmış bir randevu talep edebilir. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki “Acil Vize Talepleri” bölümüne bakınız."

NIV hizmeti vize hizmeti oluyor diye yorumladım? Doğru mudur?

Teşekkürler,

 
NIV: Nonimmigrant Visa
Evet turist vizesi vermiyor.

  • kobuzchu kiz  (23.07.21 18:25:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.