Çanakkale Araç içi konaklanacak yer?

1 haftalık gezi planımız var. Çanakkaleye de uğrayıp gezip sabah yola çıkalım diyoruz ama malum pandemi döneminde ucuz yollu otelde kalıp riske girmek istemiyoruz. Düzgün otelede uyumak içinde 300-400tl bayılmak mantıklı gelmiyor. Aracı güvenli bir yere çekip uyuyalım dedik ama otoparkmı kamp alanımı kararsız kaldık. Çanakkalede yaşayıp öneride bulanacak olan varsa seviniriz.

Hastane Bahçesi'ne çekip sorunsuzca uyuyabilirsiniz.

  • paramolacak  (23.07.21 00:12:17)
Merkez’e mi geleceksiniz? Çanakkale’nin neresi?

  • suicides underground  (23.07.21 09:15:45)
Evet merkeze geleceğiz

  • Humanimal  (23.07.21 09:36:57)
Bence de hastane bahçesine çekin. Mehmet Akif Ersoy devlet hastanesinin otoparkı oldukça büyük.

  • suicides underground  (23.07.21 09:48:32)
Bu arada ne zaman geleceksiniz? Şu an inanılmaz bir kalabalık var hindistan gibi olmuş merkez.

  • suicides underground  (23.07.21 09:51:44)
Cumartesi veya pazar gelip şehitlikleri ziyaret edip akşam üzeri merkeze geçeriz diye düşünüyorum. Bayram yoğunluğuda hafifler biraz belki

  • Humanimal  (23.07.21 10:05:36)
Şehitlikleri gezecekseniz feribota önceden bilet bakın geçen gün doluydu feribot.

  • suicides underground  (23.07.21 10:52:20)
Tekirdağ üstü direk şehitliğe karayolu ile geçip ordan kilitbahir-çanakkale hattını kullanırız diye düşündüm. Gestaş açık bilet veriyor o hatta gün seçtirmiyor. Eceabat-çanakkale hattıda kullanabilirim çanakkale merkeze geçmek için öneri varsa alabilirim.

  • Humanimal  (23.07.21 10:57:25)