[]

Üzerime yazıcı atın

Selamlar, benim icin onemli sey kartuşu. Kartuş dolumu hem kolay olsun, hem uzun sure kullanabileyim. Bi arkadastan duymuştum atıyorum sarı renk bitince siyah bile belge çıkartmıyormuş. Benim icin yani kullanisli olmasi gerekiyor.Ayni zamanda istedigim zaman fotograf da basabileyim. Ama genellikle normal belge cikartmak icin kullanacagim. Onerilerinizi bekliyorum. Iyi bayramlar!
 
brother siyah-beyaz yazıcılar.


  • evimin paspasi  (22.07.21 23:14:19) 
mürekkep tanklı yazıcılar işinize yarayabilir
markaya modele göre fiyatlar değişiyor

  • meko  (22.07.21 23:23:00) 
Epson ecotank serisi


  • sumuklurakun  (23.07.21 00:00:46) 
Tonerli yazıcı almanızı tavsiye ederim.


  • hayirsiz  (23.07.21 03:09:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.