kanalsız klozet

şu www.hepsiburada.com tip kanalsız tuvalet alacağım temizliği falan daha kolay diyorlar ama çok yorum bulamadım.

nasıldır sizce kullanan var mı? bok kolay gidiyor mu? kenarının temizliği kolay olsun diye 2-3 kere sifona basmak zorunda kalmayım

Bu ürünü bilmiyorum ama bizimkiler vitra nın kanalsız klozeti ve evet kolay temizleniyor. Genel olarak memnunuz. Gerçi ben pembe kakiş yaptığım için eşime sordum o söyledi bulaşmıyor diye ashgdh
Neyse, bokun kolay gitmesi sifonun hızıyla ve yoğunluğuyla ilgili değil mi? Ben öyle sanıyordum :/ eğer kanalsa etken, bizimkilerde kolay gidiyor da diyebilirim.

  • somethinginthewayshemoves  (23.07.21 01:55:12)
Kanalsız olması araya pisliğin birikmesini engelliyor onun dışında kolay gitmesi gibi bir iddası yok

  • dreamsandcolours  (23.07.21 10:36:34)
Kanalsız derken ne kastediliyor anlayamadım ancak linkteki duvara sıfır klozeti kesinlikle tavsiye etmiyorum.
2 yıldır kiracı oldupumuz evde 3 kez arızalandı.Bu tiplerin en büyük sıkıntısı en küçük sızdırmada dahi klozetin tamamıyla yerinden sökülmek zorunda olması.Haliyle asıl arıza küçük bir işken komple klozetin sökülmesi hem zaman hem para olarak pahalıya maloluyır.Silikonla yerine oturtulunca 12 saat kullanmamak gerekiyor vs..En son ev sahibini normal klozete ikna ettim,tekrar bozulursa kaldırıp atıcam bunu.

  • arenas  (23.07.21 16:28:43)