[]

pringles kutusu şişik

merhaba, seneler sonra pringles alayım dedim, eve geldiğimde kutunun üst kapağının (plastik değil iç taraftaki) şişkin olduğunu gördüm. normalde bu böyle miydi yoksa konserve ürünleri gibi şişkin herhangi bir şeyden kaçınmak mı lazım?
 
Artik hep oyle eskiden boyle miydi hatirlamiyorum


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.07.21 19:18:39) 
ben de ayda yilda bir yerim, son aldigimda sisikti, dikkatimi cekmisti. Gom gitsin ya kuru gida zaten ayran, yogurt, meyve suyu, sucuk, salam vs olsa sikinti olsa neyse


  • neverletyougodown  (22.07.21 23:04:05) 
Aldığım bütün pringles'ların folyosu şişik. Hatta özellikle şişik olanını alıyorum, değilse patlak ve hava almış oluyor çünkü.

Normal yani.
  • kibritsuyu  (23.07.21 00:25:29) 
O sekilde taze kaliyor, siskin degilse hava almistir/kacirmistir bayattir.


  • cooperr  (23.07.21 01:03:46) 
Benimki de şişikti , dün aldım ve yedim sıkıntı olmadı


  • kleider  (23.07.21 13:31:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.