[]

Bir ara türkiye mültecileri salmıştı ne oldu o iş ?

youtu.be

Mesela şu videodakiler, bunların akıbeti noldu ? Pes edip aldı mı Yunanistan- bulgaristan yoksa hepsini geri mi postaladılar bize ?


 
çok sert müdahele edip kırıp geçirdiler. aradan kaçan varsa vardır, diğerleri toplama merkezlerine alınıp 'eziyet' edilip türkiyeye postalanmıştır.

eziyet edilmesinin sebebi milletin gözünü korkutup hem tekrar gelmelerini engellemek, hem de onların diğer insanlara anlatmasını sağlamak.

sadece yunan sınırı diye düşünme, ülke içlerine kadar nerede gördülerse almışlardır ve o ara yunanistan'da iyice yükselen bir milliyetçilik ve mültecilere karşı hareket başlamıştı.
  • killerbee  (22.07.21 18:29:18 ~ 18:30:12) 
Türkiyeye gönderildiler. Daha doğrusu zaten Türkiyede idiler, bulundukları şehre geri geldiler ya da otobüslerle getirildiler. Çoğu dayak yedi orada, Türkiyede iyi kötü iş bulup/kurabildiklerini ve yasayabildiklerini fatkettiler.

Göz boyamak için yapılan bir hamle idi ve olan evini kapatan, işini bırakan mültecilere oldu.
  • biseysorcaktim  (22.07.21 18:38:46) 
Tek başına İki ülke ya da Uluslararası bir mesele değil ki Yunanlılar her ne kadar sevmese de onların da insan kaçakcıları bu işten yolunu bulan kendi vatandaşları vardır. Onların Almanya'ya geçmelerine yardımcı olmuşlardır.
Evet mültecilerden dayak yiyenler, soyulanlar oldu. Bu da tamamen İslam karşıtlığından kaynaklanan bir durum. Yoksa mülteci/sığınmacı ya da göçmen olmak zaten suç değil.
Yunanistan, Avrupanın güvenliği için bekçi hükmünde bir yer sadece.

Bu konudan ayrı olarak kesin olarak Türkiye'den Suriye'ye geri dönen suriyeler de var ve halen geri dönüşleri devam ediyor.
  • Erva  (22.07.21 20:38:02) 
Siniri gecemediler oldugu gibi postalandilar.
Yunan almanyaya itelesin almanya yunanistanin icinden gecer, butun para kaynagi almanya su an.

Gordugum kadariyla fonlama olaylari en kucuk sitelere bile gelmis.
  • divit  (23.07.21 02:09:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.