[]

Kanal tedavisi yapılmama sebebi

Selam Romalılar, kırık ön dişimi yaptırıyorum. Yanındaki dişle birlikte. Kırık olana kanal tedavisi yapıldı diğerine yapmıyor doktor. Yapmama sebebi ne olabilir. Canlı diş canlı diş deyip duruyorlar acıyor sızlıyor dediğimde. Kanal tedavisi yapılmaması olumlu bişey mi? Parası içinse vereyim yaptırayım diyorum. Sağlıkla ilgili önemli bir sebebi varsa acıya bir süre dayanacağım. Nedir acaba sebebi?
 
haklisin aslinda doktorlarin bunu daha iyi aciklamasi gerekir. kanal tedavisi goren dis ölü diş oluyor iste. normal dislere gore daha kirilgan olurlar ve onunde sonunda bir gun kaplama yapilmasi gerekir. iyi bilmiyorum ama on dis ise saglam olmasi daha onemlidir diye dusunuyorum.


  • robokot  (22.07.21 22:51:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.