[]

Sizce Korona Aynı Şekilde Devam Edecek mi?

1-2 ay önce tüm dünyada aşılama iyi gidiyorken ve ülkeye de aşı geldiğinde sanki önümüzdeki yıl kısmen azalacak gibi, 2 yıl oldu artık yeter yahu gibi düşünüyordum. Şu günlerdeki dünya gelişmelerine bakınca önümüzdeki yıl da geçtiğimiz 2 yıl gibi kapanmalı geçecek gibi hissetmeye başladım.

Sizce de bu sonbahardan itibaren 2022 yaz aylarına kadar geçtiğimiz yıl gibi olur mu? Yani barlar, restoranlar kapalı, zaman zaman sokağa çıkma yasaklı filan. Tüm dünyada yine benzer bir yıl yaşar mıyız yoksa daha farklı şekilde mi geçer fikriniz nedir?


 
Vaka sayısı bir şey ifade etmiyor. Aşılama oranı fazla olan ülkelerde ölüm sayıları eskisi gibi değil. Aşısız ülkeler stres altına giren sağlık sistemleri yüzünden kapanabilir ama sadece o kadar.

Kişisel görüşüm günlük pozitif test sonuçları yayınlama işine bir an önce son verilmeli. Zaten hala bunları takip eden varsa bence gitsin psikolojik destek alsın.
  • zoghurt  (22.07.21 18:21:58) 
aktivitelere aşı şartı gelir sonbaharda bu gidişle. onun dışında devamlı negatif haberler verilmeye devam edilecek yayın organları ve sosyal medyadan.


  • evimin paspasi  (22.07.21 23:16:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.