[]

Sol ayak baş parmağında hissizlik

Bugün fark ettim. Sadece baş parmakta. Uyuşukluk gibi ama his kaybım da var. Ben üşüyor sanıyordum hep :D meğer his kaybıymış hissettiğim. Önemli olma ihtimali var mı? Tamamlayıcı sağlık sigortamdan yılda 1 chek-up hakkım var. Gideyim mi bunun için bi chek-up’a?
 
Merhaba, topuklu ayakkabı giyiyor musunuz?


  • suicides underground  (22.07.21 17:12:17) 
@Suicides, nadiren


  • naksidil  (22.07.21 17:15:11) 
Ayağa uygun ayakkabı giymeyince oluyormuş özellikle de sivri burun falan giyince. Yıllar önce benim de böyleydi de doktora gitmiştim öyle söylemişti.


  • suicides underground  (22.07.21 17:17:27) 
Ek bilgi: şu an ms hastasıyım 2 yıldır sol bacağımı hissetmiyorum bunla bir ilgisi var mıydı acaba diye ara ara düşünüyorum. Bence doktora gidin.


  • suicides underground  (22.07.21 17:30:58) 
doktora görünün +1
bel fıtığından da olabiliyor.

  • blatta hiberna  (22.07.21 18:59:31) 
diyabetik nöropati gibi ve arka-disk görülmeli.


  • aegina  (22.07.21 19:35:50) 
Bu duyuruyu gorunce hatirladim ki, valla benim de 4 yildir oyle. Doktora filan gostermedim, bilmiyorum... Surekli de kaliteli ve rahat spor ayakkabi giyerim.


  • invictae  (22.07.21 20:32:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.