[]

Blu Tv sansürlü mü?

Blu Tv'deki filmler, diziler sansürlü mü?
 
Sansürlü olarak verilen filmler evet. Kendi yapımlar sansürsüz tabii ki. Sansürsüz olarak verilenler hayır değil.

Emin Alper'in bir filminde küfürler sansürlenmişti misal.
  • put it in your appropriate place  (22.07.21 16:13:27) 
domuz etini alt yazıda tavuk eti diye çevirdiklerini gördüm ya.


  • snape i başından beri tanırım  (22.07.21 16:58:27) 
Blu TV’yi önermiyorum. Sansürüne hiç dikkat etmedim önemsemedim de ama çevrimdışı hiçbir şey izleyemedim. İndirmiyor. Evdeki internet sorun desem eşim başka bir platformdan indirme işlemi yapabiliyor. Benim telefon sorunlu desem yine başka platformdan indirebiliyorum ama blu tv sağolsun film dizi izleme keyfimi piç etti. Ben de iptal ettim. Hiç bulaşmayın derim.


  • makarnacanavari  (22.07.21 18:16:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.