[]

Schengen Vize Başvuru hk.

Merhabalar.

Kasım ayı gibi Schengen'e başvurmak istiyorum. yaklaşık 7 ay önce mühendis olarak çalıştığım işimden ayrıldım ve çiftçilik yapmaya karar verdim fakat babamın tarlalarını işlediğim için ziraat odasına kendi adıma kaydım bulunmuyor. Başvuruyu çiftçi olarak yaparsam sorun çıkar mı acaba?

Ayrıca Anadolu Üniversitesinde lisans öğrencisiyim, öğrenci olarak başvurup, banka hesabımda istenilen miktarın epey üzerinde bir para göstersem nasıl olur?

not: 28/erkek

 
Kaçıncı vizesiniz olduğuyla da çok ilgili ama şu durumda en iyisi öğrenci olarak başvurup hem kendi hesabınızı sunmak hem de aileyi sponsor olarak göstermek yani bi kaç tapu vs bile olur. Erkek, yalnız erkek üstelik sabit işi yok senaryosu daha riskli bence hele bi de ilk vizeyse.


  • rewlack  (22.07.21 13:06:17) 
evet ilk vizem başvurum olacak.


  • dorylaion  (22.07.21 13:09:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.