[]

Gözlüğün deri kısımları soyuluyor

4-5 yıldır kullanıyorum, dikişler açıldı ve aşağıdaki gibi bir görüntü oldu bu sene.

Gözlük ray ban ama orijinal değil muhtemelen. Ama camları falan polarize, sonradan taktırdım gayet kaliteli.

Nerede nasıl tamir ettirebilirim öneriniz var mı?

i.hizliresim.com

 
gerçek deri değil. o tür materyaller belli bir zaman sonra işlevsizleşiyor ya da pul pul dökülmeye başlıyor. yapacak bişey yok.


  • naksidil  (22.07.21 14:18:17) 
yapacak bir şey olabilir, instagramda falan butik deri işleri yapanlar oluyor. onlara yaptırabilirsiniz.


  • habarbey  (22.07.21 14:49:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.