[]

Yurt dışı pcr testi

Hemen çıkıyor mu? Uçuşum yarın 08.00’de; bugün bayram ya, özel lab’larda yaptırabilir miyim?
 
24 saat içinde deniyor normalde. pcr express var birkaç saatte çıkıyor sanırım o ondan daha pahalı. bi de pcr ultra expres mi ne var o da bir saat içinde galiba ama pcr'ın 2 katından fazla sanırım.

anlayacağın geç kalmışsın biraz ama türkiye bazı ülkelerden pcr istemiyor hızlı test de oluyor. mesela almanya.
  • bohr atom modeli  (22.07.21 11:39:11) 
h.limaninda bilen yapilan yetistigine gore hastanede yapilan da yetisir. özel hastanelerden bir ikisini ara muhtemelen sorun cozulecektir.


  • helenart  (22.07.21 11:47:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.