[]

En iyi darbuka?

Meraklısı olan bir dostum için Türkiye'den temin edebileceğim

- en iyi darbuka markası nedir?
- nereden temin edebilirim?
- maliyetleri ne civarda olur?


İsteklerini 'hafif olması ve keskin ses vermesi' şeklinde tanımlamıştı.
Ahşap gövdeli olmasını da tercih edeceğini sanıyorum.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara peşinen teşekkür ediyorum.

 
emin. bir miktar pahalıdır, ama en iyisidir.


  • mermize  (21.07.21 21:36:00) 
darbuka mı istiyorsunuz djembe mi?

darbuka ahşap olmaz, djembe ahşap olur ikisi de birbirinden çok farklı şeyler.

bu bilgiler ışığında size bunu öneriyorum.

dinleal.com

hem ahşap hem keskin sesli
  • killerbee  (21.07.21 22:13:21) 
beyoğlu galip dede caddesine gideceksin. yani "tünel'e" gideceksin. vitrininde sadece vurmalı sazlar olan bir dükkana girip derdini anlatacaksın. onlar da sana işini görecek sazı dinleterek verecek.


  • alperz  (22.07.21 10:52:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.