[]

Yazın klimasız yaşanacak deniz kenarı yerler

Ortalama izolasyonlu bir evde çok sıkılmadan bunalmadan özellikle geceleri serin nereler var?
 
Boğaziçi'nin yalılar ile döşeli oluşu deniz kenarı olmasından ziyade eşsiz ve kesintisiz bir hava cereyanı sunmasından mütevelliddir. Bu bakımdan rüzgarı bol yerler sizi paklar.
Önceliğiniz Çanakkale ve Marmara boğazı civarı olabilir diye düşünüyorum.

  • berhudar ol evladim  (21.07.21 15:18:02) 
Karadeniz


  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (21.07.21 16:30:29) 
Kesinlikle Çanakkale değildir. Şu an evde klima 20 derecede ve ter döküyorum.. esmiyor..

Boğaz da değildir. Doğma büyüme Tarabyalı biri olarak söylüyorum ki boğazda da nemden duramazsınız.
  • suicides underground  (21.07.21 21:43:03) 
Tekirdağ da deniz kenarı villalar esinti dolayısıyla klimasız idare ediyor, tabi uzamış ağaçların da faydası oluyor.


  • renegade  (22.07.21 01:13:28) 
İstanbul Adalar, Heybeliada
hala yorganla yatıyoruz.

  • olivia  (22.07.21 01:53:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.