[]

düğün playlisti için şarkı önerileri

merhaba,

düğün esnasında arkada çalacak, yemek sonrası olduğu için sözlü olabilir artık diye düşünüyorum.

yerli, yabancı ayrım yapmıyorum. bahçe açık hava konseptine uygun, nostalji olur günümüz olur; zevkinizine bırakıyorum :)

çok teşekkürler.

 
travis - flower in the window

bir arkadaşımın listesinde vardı, o ortamda çok hoşuma gitmişti, ilk o geldi aklıma.
  • la lykia  (20.07.21 22:21:49) 
Gir kanıma çalsın. Tabii Harun Kolçakin efsane dansı da bişekilde gösterilmeli yoksa eksik kalır.


  • j r r tolkien hayrani  (20.07.21 22:26:22) 
Redd - vicdani redd


  • logic  (20.07.21 23:17:08) 
kat edmonson-sparkle and shine
madeleine peyroux-dance me to the end of love
bunlar geldi aklima
  • ala09  (20.07.21 23:17:55) 
Sezen aksu - kutlama. Bizim düğünden aklımda kalan en güzel anlardandı o çalarken insanlarla hoşbeş etmek.


  • somethinginthewayshemoves  (21.07.21 00:08:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.