[]

Ayvalık’ta uygun ama hoş kalacak yer önerileri? Lütfeen

Selamlar, datçadan bu sene vazgeçtik. Malum fiyatlar. Rakı ve deniz kafasında olduğumuz için ayvalık tarafına yükseldik. Güzel kalabileceğimiz yer tavsiyesi lütfen yoksa gidemicezjskdk hahah, bu sene tatil konusunda çuvalladık.
 
Ayvalık değil de Çanakkale de isis otele gidiyor iki yazdır arkadaşım, çok memnun kaldıklarını söyledi. Biz de Ağustos gibi bir gidelim diyoruz ayarlayabilirsek. Fiyatlarına baktım uygundu da.


  • somethinginthewayshemoves  (21.07.21 00:16:59) 
Mobilim ediyleyemedim, iris orel pardon :)


  • somethinginthewayshemoves  (21.07.21 00:17:27) 
İris otel demek istemiştim ayyy neyse iyi geceler yatayım ben ajskakdj


  • somethinginthewayshemoves  (21.07.21 00:17:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.