[]

Bitcoin düşüşü

Merhaba herkese,
Bitcoin için çevremde genel olarak yeni yılda 100 bin olacak algısı vardı. Şimdi işler pek yolunda gitmiyor gibi gözüküyor. Sizce yeni yıla kadar maksimum kaçı görebilir? Artık kriptoda pozitif bir beklenti yok mu? 
beklenti yine o yönde, değişen bir şey yok.


  • rose parks  (20.07.21 19:24:08) 
Konu hakkinda en detayli ve basit kaynaklardan biri:

www.youtube.com
  • arcane  (20.07.21 20:58:52) 
Eninde sonunda yukselecek ama "yeni yila" tahminleri cok sacma. Bitcoin'in miladi takvimle ozel bir bagi yok ki.

Sadece uzun vadede daha cok benimsenecegi ve yukselecegi mantikli.
  • hot potato  (20.07.21 21:12:33 ~ 21:19:05) 
Burası soluklanma yeri. Daha da düşer. 14.000$ civarına gelince alıma uygun olur.


  • zoghurt  (20.07.21 21:20:27) 
yıl sonunu bilemem ama iki yıl devam eder bu düşüş. 12-18 aralığı alım yeri olur


  • dafuq  (20.07.21 21:24:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.