[]

Ev Yapımı Kitap

Arkadaşlar ben yazıcıdan gerek fotokopi kağıdı gerek teksir kağıdı ile bir şeyler çıkarıyorum ve diyelim bunların bazılarını kitaplaştıracağım.Spiral çok hantal ve niye her seferinde gideyim. Sırttan yapıştırayım diyorum bir kere yaptım yapışkanla ama böyle dalgalı dalgalı oluyor. Şimdi sıcak silikon tabancası ile düşünüyorum. Mukavva veya karton ile kapak da ekleyebilirim. Ama yani anlamıyorum youtubeda veya normal kitaplarda neden sırt dümdüz masif gidiyor da benimkisi yamuk yumuk? Hani yamuk sürdüğümden de değil, yamuk derken sırt dalgalı gidiyor.Önerileriniz nedir, teşekkürler. (Rahat açılıp kullanılması da benim için çok önemli yani böyle sıkışık yarım açılan sayfalardansa antik kitaplar gibi lap diye açılması daha önemli. O zaman mesela formaları zımbalayıp sırtına bir bezi yapışkanla yapıştırabilirim)
 
cihan gülbudak'ın adım adım anlattığı bir videosu var baktın mı
youtu.be

  • grimavi  (20.07.21 18:46:50) 
Evet ona dün baktım ve çok beğendim, bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. Büyük ve önemli bir derlemem olunca kesinlikle o şekilde yapacağım. Öyle videolar eskiden yoktu. Adam sana bak bu iğne deyip 10 saniye gösterip iş bağlamaya gelince saniyelik hiç anlaşılamayacak şekilde yapıyordu. Öte yandan bu her gün yapılacak bir şey değil ben daha çok böyle günlük hayatta kullanacağım hızlı pratik bir şey arıyorum.


  • ckisc  (20.07.21 18:50:41) 
Herhalde olay şöyle olacak, zar zor en sonunda kendim bulcam, sonra bi bakıcam ekşide aynı gün başlığı açılmış. Burada sus pus olanlar da "evet yaa 28283838 yıldır yaptığım süper metot" diyecek.


  • ckisc  (21.07.21 11:42:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.