[]

Yakın zamanda sıfır Toyota Corolla alan var mı?

Bayilerde araç var mı diye merak ediyorum da
 
1 ay önce arkadasim aldi


  • abuzer  (20.07.21 08:44:37) 
Sıra vs bekledi mi hocam yoksa birkaç günde aldı mi bayiden


  • mezarkabul  (20.07.21 08:45:44) 
Arkadaşım 1 ay önce aldı. 1 hafta bekledi. İstanbul'dan aldı


  • primetime  (20.07.21 09:03:08) 
2 hafta önce arkadaşım aldı ama sıra beklemedi sanırım 1 hafta falan beklemiştir belki


  • cokponcik  (20.07.21 16:14:05) 
3 hafta önce aldım. beklemedim. bu hafta da yeni araç indirdiler tırdan.


  • unalub  (20.07.21 17:32:19) 
Memnun musunuz acaba corolladan. Uzun yolda nasıl olur? Hızlanması vs iyi mi? YouTubeda reklam kokan incelemeler var da hep


  • Fusha  (20.07.21 18:59:55) 
memnunum gayet. 2012 auris'ten geçtim. süspansiyonları ve aks mesafesi sayesinde çukur/tümsek daha az hissediyorum. şehir içi sakin kullanımda motor sesi yok. cvt şanzımanda vites geçişi diye bir şey yok zaten. manuel moda gecersen 10 sanal vites koymuslar.
uzun yolda 100-110'dan sonra rüzgar sesi geliyor. gaz pedalının iki modu var gibi bir yere kadar sakin cok yavas bir hızlanması var. o noktayı gecince 3 silindirli olmanın da etkisiyle biraz spor moda yakın daha gürültülü daha atik hissettiriyor. spor modu da var yüksek devir çeviren ama pek ihtiyac olmuyor.

multimedyasını begendim. androidauto/carplay kablolu. hız sabitlemesi konforlu bir olaymış. karışık 5,5-6 l/100km arası yakıt tüketimi var.
  • unalub  (22.07.21 15:31:49 ~ 15:33:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.