[]

Direksiyon sorunu

Direksiyonu tam sol ya da tam sağ yaparken sonlara doğru bir noktada çevirmek zorlaşıyor. O noktadan sonra biraz zorlayınca son noktaya geliyor. Bu neyden olur?
 
Eski arabalarda direksiyonu en sona çevirince tak diye sınır noktasına çarpardı. Direksiyon nihayetinde bir kaldıraç ve hızla çevirince hasar görmesin diye bir yavaşlatıcı mekanizma koymuşlardır diye tahmin ediyorum.


  • mikro patlama  (20.07.21 02:28:59) 
araba zaten oldugu yerde tam sag ya da tam sol yapilmaz. eski ehliyet alanlar bilir. lastikleri yersin baban ya da deden ensene bi tane patlatirdi. lastikler esnemez az bir sey ileri ya da geri yaptiktan sonra yani cok az ileri ya da geri yaptiktan sonra kalan turu devam ettirirsin boylece hem rahat doner hem lastiklerin asinma suresi artar.
bi adamin sofor olup olmadigini da buradan anlarsin

  • turbo sadık  (20.07.21 06:38:23) 
Direksiyon Tam sağ ya da tam sol yapılmaz. Uğuldamaya benzer bir ses gelir o esnada zaten. Diğer aksamlar zarar verme olasılığı var.


  • Erva  (20.07.21 07:03:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.