[]

90lardan film sorusu.

selamlar herkese. bir süredir aklımı meşgul eden ve elimdeki donelerle googlelamanın da bir işe yaramadığı bir film var. bu filmi 90 ların sonlarında show tv nin gece 2 den sonra efsane filmler yayınladığı o dönemde izlemiştim. filmin bağımsız amerikan yapımı bir gerilim filmi olduğunu, başroldeki kadın oyuncunun kırmızı elbise giydiğini, aynı zamanda şizofren olduğunu ve bir kız arkadaşı ya da sevgilisi olduğunu hatırlıyorum. yine baş roldeki oyuncunun kısa boylu, esmer ve büyük ihtimalle latin olduğu kalmış aklımda. böyle bir film hatırlayan ve adını yazabilecek olan birileri var mı acaba?
 
Çok alakasız bir cevap veriyor olabilirim ama "mulholland drive" geldi aklıma. 2001 yapımı ama yazdım yine de.


  • sularda mavi  (19.07.21 23:24:35) 
teşekkürler cevap için ama film biraz daha eski ve düşük bütçeli bir filmdi.


  • sanatartigi  (19.07.21 23:30:13) 
U Turn (1997)?


  • old possum  (20.07.21 13:59:53) 
her şey uyuyor ama bu da değil.)


  • sanatartigi  (21.07.21 00:47:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.