[]

Midye tava yenir mi?

Musilajdan dolayı soruyorum yiyor musunuz yediniz mi?
 
marmara bolgesinde midye zaten riskli oldugunu dusunerek yiyordum. artik o defteri tamamen kapattim.


  • robokot  (19.07.21 16:15:36) 
Müsilaj olmasa da ölüme oldukça hızlı yaklaştıran bir ürün İstanbul’da midye. Sicilyada, Selanik’te veya izmirde bir parça daha yavaş yaklaştırır.
Midye ve benzeri siyah kabuklular gemicilerin/denizcilerin bir zamanlar üste para verip toplattıkları atıklardı.

  • rewlack  (19.07.21 16:57:03) 
Erdek’te yedim dün :D
Sağlıksız tabi.

  • Deathrow  (19.07.21 22:04:26) 
bilindik büyük midyeciler midyeleri kendi midye çiftliklerinde topluyorlar. yol üstündekilerdense böyle bilindik yerlerden almanızı tavsiye ederim.


  • pardus  (19.07.21 22:05:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.