Denize atlayınca gözüm ağrıyor

1.gün tekneden 2-2.5 metre mesafeden denize balıklama atladım,
denizde yüzerken bir sorun yoktu. ardından karaya çıktım ve sağ gözüme olağanüstü bir ağrı saplandı. hayatımda yaşadığım en büyük ağrılardan biri.1 arveles, 1 majezik almama rağmen 45 dakikada geçmedi ağrı.

ertesi gün bu sefer yalnızca dümdüz çivileme atladım, biraz denizin içinde suyun altına bakındım ettim.
yine tekneye geri çıktım ve aynı ağrı başladı. sağ gözüm, baş ağrısı tarzında bir ağrıyla sızlıyordu. yine 2 hatta 3 ağrı kesiciyle anca durdurabildim.

tekneden atlamanın sorun olduğunu anlayınca bir daha denemedim.

sinüzit kaynaklı oalblir gibi geldi, ancak diğer yandan çok önemli bir sorun da olabilri gibi geldi. beyin kanaması geçimrekten falan korktum çünkü.

tecrübe ettiniz mi daha önce?
istanbul'a dönünce doktora gideceğim de, hangi bölüme gideyim, kulak burun boğaz mı?

Muhtemelen ilk atladığında sinüsü hırpaladın,çivileme de burundan nefes vermeyince aynı yere tekrar vurdu.suya atlama işini şimdilik bırak,daha fazla yıpratma.

Birde ağrı kesici kokteyli nedir abi,2 tane 3 tane içmek kendine yapabileceğin büyük kötülük.yapma,etme.
  • duptıs  (19.07.21 01:56:16)
Sinusle alakalıdır +1

  • westblack  (19.07.21 09:25:19)
basınç travmasına benziyor.

aynı büyük ağrıyı her zaman olmamakla birlikte uçak iniş için alçalmaya başladığında yaşıyorum. dediğiniz gibi çok ciddi bir ağrı oluyor sinuste.
  • Nirvanaaa  (19.07.21 10:40:22)