[]

Pasaport teslim süresi

Merhaba Polonya’dan yeni pasaport başvurusunda bulundum ayın 7 sinde, ertesi günü pasaportunuz tanzim edilmiş olup, başvurduğunuz temsilciliğimize iletilmektedir diye e-mail aldım. Kaç gün sürer acaba gelmesi? Başvurduğumda 10 güne gelir demişlerdi ama zaman yaklaştıkça panik oldum. Bu ayın 25’inde Türkiye’ye geliyorum umarım cuma gününe kadar gelir. Son zamanlarda hiç Avrupa’dan yeni pasaport başvurusunda bulunan oldu mu?
 
6-7 ay once almanya'dan basvurdum. 2 hafta kadar surer demislerdi. ayni sekilde ertesi gunu tanzim edildi mesaji geldi. pasaport basvurudan tam 14 gun sonra geldi.


  • vudin  (19.07.21 14:24:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.