Şu arabalardan hangisini seçerdiniz/Neden?

Merhaba,

Arkadaşa araba bakıyoruz. Yaklaşık 200 bin TL civarına çıkabiliyorlar, belki zorlarsak 205 bin TL. Konforlu ve yeni bi araç mı almak (C3 mesela), daha kaliteli ve biraz daha eski bi araba mı almak daha iyi bilemiyoruz hala. Uzmanlardan cevap bekliyoruz:

Kia:
www.sahibinden.com

Seat:
www.sahibinden.com

Megane;
www.sahibinden.com

Citroen:
www.sahibinden.com

Polo:
www.sahibinden.com

Hiç birini almam golf alırım
2016 VW GOLF 1.2 TSİ BMT COMFORTLİNE DSG HIZ SABİTLEME 64.000KM İlan No: 896470463
www.sahibinden.com

- 2nci eli çok kuvvetli
- poloya göre hem bagajı hem iç hacmi daha geniş, uzun yol için de uygun
- vw servis ağı ve kalitesi
- 1.2 motor mtv si düşük

daha kaliteli eski bi araba almanız sizi sadece masrafa sokar, satarken de bu yüzden zarar etme riskiniz yüksek.
hele otomobil piyasasında sıfır aldığın araç nile boyalı çıkabiliyor, o yüzden ne kadar az km’li ne kadar yeni o kadar iyi.
  • rentts  (18.07.21 14:44:05 ~ 14:47:31)
Cok dikkatli bakmadim da.

Cok satilan bir araba galeroye dusmusse alma, cunku cok satilan araba zaten bir sorunu yoksa galeriye dusmeden satilir.

Vw,seat aliyorsan bu araba otomatikse 70bine yaklastiysa temkinli ol. 10bin liralik bir arizayi kucaginda bulabilirsin.
  • divit  (18.07.21 14:55:09)
ihtiyacın doğrultusunda araba almanı tavsiye ederim. genç ve evli değilsen leon veya polo işine yararken evli ve çocukluysan her türlü hatchback araba işkenceye dönüşür. önce ihtiyaçları belirleyip sonra bu doğrultuda adım atmakta fayda var.

  • johnnie w lker  (18.07.21 15:47:54)
Opel Astra'lara da bakabilirsin.

B sınıfı Polo'ya vereceğin paralara C sınıfı mis gibi dolu araba alırsın.

Ben 206'ya aldım, çok memnunum arabadan.
  • chicha_v2  (18.07.21 15:57:11)
Bizim damatta 2019 polo var. otomatik 200k 205k civarında satılıyor.full paket sadece sanroof yok. Bence gayet iyi yakıtı sanirim 50 krş .

  • opitseri  (18.07.21 16:19:28)
Kia cerato çok şık duruyor. Çocuklu aile için de çok uygun

  • bigcaptain  (18.07.21 16:29:10)
sıfır egea cross al manuel problem değilse. c segment geniş araba.

  • xrated  (18.07.21 16:31:09)
Çiftimiz çocuklu değil ve otomatik istiyorlar.
Yorumlardan Golf’e doğru gidiyorlar?

  • damba  (18.07.21 18:12:51)
megane çok iyi.

  • kanasla intihar eden adam  (18.07.21 19:17:22)
Ben çok uzun sure baktim ikinci el arabaya kafayı yedim. Cok iyi bir araba degil ama gittim sifir i20 aldim. İbizanin liste fiyati 215 diye hatirliyorum bayide daha ucuzdur. Sıfır araç bakın bence. 3 sene muaynesi yok. Eger arabadan cok anlamiyorsaniz ikinci el cok şans işi.

  • ayakkokususeveninsan  (18.07.21 22:31:45)