[]

Kızartılmış köfte bozulur mu

Yemekli bir düğünden kalan bir kutu kızartılmış köfte var. Ne zaman kızartıldığını bilmiyorum ama düğünde tazeydi. 1 gün geçti sadece. Evde hep buzdolabında kalmış. Şu anda da buzdolabında. Şimdi köfteler ısıtılırsa bir sorun olur mu?
 
yoo neden sorun olsun gömün


  • cokponcik  (17.07.21 19:49:06) 
Soğuk bile yerim


  • kisa  (17.07.21 19:49:47) 
@cokponcik, hava çok sıcak diye.


  • dissendium  (17.07.21 19:50:01) 
Hocam et bi hafta bekler piştikten sonra, hiçbir şey olmaz.

Köftenin içinde yumurta varsa o biraz sorun olabilir, ama o da zaten eser miktarda oluyor. Ben gömerdim her türlü.
  • plutongezegendegilmi  (17.07.21 21:02:26) 
Normal şartlarda tabii ki bozulur ama sıcakta/açıkta kalmadıysa 1 günde bir şey olmaz.


  • nawar  (17.07.21 21:27:18) 
sıcakta kalmadıysa hiçbir şey olmaz +1


  • işimdeyim gücümdeyim  (17.07.21 22:40:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.