[]

Tek soruluk anket nerede oluşturulur?

Futbol takımının anteremanına her zaman yeterli oyuncu katılmıyor. Yeterli kişi olmadığında anteremanı önceden iptal etmek için, whatsapp chat e atacağım link ile gelecek kişileri belirlemek istiyorum.

- Linke tıkladığımızda, soru açılacak, evet veya hayır a tıklanacak. ( üyelik gerektirmeden )
- 1 den fazla oy kullanılamayacak ( ip bazlı kontrol )

Bir çok anket sitesi var ama hiç birini kullanmadım.

Tavsiyelerinize açığım.

 
En iyi seçenek Telegram gibi. Grup içinde anket yapılabiliyor. Birçok kişide zaten vardır. Link atın gruba girip ordan oy verirler.

Diğer türlü çok zor. Kafaya takan VPN kullanır, önbelleği temizler, yapar da yapar.
  • ryhmer  (17.07.21 13:41:32) 
e strawpoll süper işte. herkes onu kullanıyor.


  • bohr atom modeli  (17.07.21 16:34:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.