[]

avrupa yakası'nın en sevdiğiniz sezonları? neden?

sb
 
Burhan Altıntop gelmeden önceki tüm bölümleri.


  • Hallegadola  (16.07.21 21:30:28) 
Ata Demirer ayrılana kadar iyiydi. İlk iki sezondu galiba. Sonra Gaffur, Burhan ve Şahika karakterleri gelince zaten bozdu.

O ilk sezonlarda kurgu vardı, absürd olaylar dozundaydı, tespitler yerindeydi. Engin Günaydın ve Binnur Kaya'nın hayranı olsam da Burhan ve Şahikayla birlikte sadece bağırış çağırış oldu, senaryo da laf sokmaktan öteye gitmedi, zaten birkaç bölümden sonrasını izlemedim.
  • mor bembombom  (16.07.21 21:44:55) 
3. sezon. Tüm karakterlerin zirvesiydi.


  • auroraaurora  (16.07.21 22:07:04) 
ilk 3 sezon. ayrıca aurora +1


  • gelecegin yildizi  (17.07.21 00:20:58) 
Ayrım yapamam, evlat ayırt edilemez. Burhan'a laf eden taş olur, adam oyunculuğun kitabını yazdı. Sanıyorum Seray Sever'in sözüydü, 'dramı herkes oynar ama komediyi sadece gerçek oyuncular oynayabilir'. Kurtlar Vadisindeki çobandan bozma oyuncular için söylemişti bu sözü. Abdülhey karakteri bir zamanlar sette çay dağıtıyordu, sonra başrol oldu falan demişti.


  • el conquerador  (17.07.21 01:45:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.