Nusret’in elinden kim tuttu

Hepinizin bildiği üzere nusret hayat yarışına eksilerde başlayıp şimdi dünyaca ünlü olmuş bir adam. Peki bu nasıl oldu? Bu adamın elinden kim tuttu nasıl birden bu kadar ünlü oldu?

ferit şahenk

  • grimavi  (16.07.21 21:10:33)
ferit şahenk denildiği gibi.

  • candide  (16.07.21 21:24:00)
Ferit sahenk+1
bizim millet bu adami kendi halinde, isinde gucunde esnaf sanip nasil boyle organizayon kurdu diye yikama yaglama yapiyor Nusrete, adamin arkasinda koca ofis, sosyal medya ekibi var, organizasyon var, bu adam bardakta misir satacak olsa Harrods'da stand kiralar, Mbappe'yi getirirler acilisina

  • neverletyougodown  (17.07.21 01:15:01)
Yanlis biliyorsunuz.Ferit Sahenk olaya dahil oldugunda Nusret zaten olmustu.Benim bildigim neyi var neyi yok riske girip Guney Amerikaya gidiyor meslegi ogrenmek icin.Sonrasinda donup kendi dukkanini aciyor.Tabi zaten Turkiyede calisirken de Gunaydin gibi bir yerde calismasinin gelisimine katkisi cok buyuk

  • turkuaz  (17.07.21 04:49:13)
kimse. her seyi kendi basardi. ferit sahenk asil onun ununun kaymagini yiyen kisi. ferit sahenk olmasa nusret olmazdi gibi bir dusunce absurd otesi. nusret zaten populerdi ferit sahenk olaya el atmadan once.

  • baldur2  (17.07.21 06:45:13)
cok az bilinir ama nusretin ilk ortagi mithat erdem dir. ferit sahenk sonradan ortak olmustur. ilk etilerdeki dukkani mithat erdem sayesinde acti. nusret gunaydin da calisirken gelen zengin musteriler hep beraber calisalim diyordu ama teklifler, ben mekani acarim sen de calisirsin isin basinda olursun yonundeydi. mithat erdem ise gel beraber ortak olalim sana mekan acalim teklifi ile gelince, nusret mithat erdem ile anlasti ve hala da ortaklar.

nusreti nusret yapan aslinda mithat erdemdir yani
  • oscar  (17.07.21 09:03:03)