[]

ucak-bagajlarin konuldugu ortam

Arkadaslar, hem ucak icin de hem de valizleri beklettikleri yerin hava sicakligi yüksek mi, düsük mü?

tesekkürler


 
Uçak havadayken yaz kış soğuk. Yerdeki konumun sıcaklığı mevsime ve havaalanına göre değişir ama kışın soğuk yazın sıcak olur genelde.


  • do you remember me  (15.07.21 22:58:41) 
Valizlerin şut altı denilen yerde beklediği yer normal hava neyse o, özel bi sistem yok,
Uçak içi soğuk

  • paramolacak  (15.07.21 23:15:00) 
sanırım bozulacak bir şey taşıyacaksın. bence bavulu kapamadan önce klimalı ortamda açık beklet iyice soğuyup kapa.


  • 1195  (16.07.21 00:34:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.