[]

breaking the law

bu şarkıyı bu kadar popüler ve "overrated" yapan ne? judas priest'in onlarca muhteşem şarkısı varken bu çok sıradan bir şarkı değil mi?
 
80 lerdeki politik ortamı, ırkçılığı, polis şiddettini düşünürsek değil. Hala çok gaz bir şarkı bence.


  • philiptraum  (15.07.21 21:41:15) 
judasın diğer şarkıları fazla underground ve metal olduğu için. bi tek bu şarkıları genele hitap ediyor. scorpionsun wind of a changei gibi.


  • buenosdias  (15.07.21 22:23:44) 
breaking the law'un yapısı diğer judas şarkılarına göre daha radio friendly. süresi az ve diğer judas şarkılarındaki kadar kompleks bir riff/solo/kompozisyon yok dediğin gibi.


  • william morris  (16.07.21 09:17:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.