[]

internette satılan Pharmaton'lar sahte mi?

Bugün eczaneden alıyım dedim 30 kapsüllüğüne 95 lira ödedim.

İnternet fiyatlarına göre epey pahalı geldi. Hepsiburada'da vb 60 TL bandında.

internet üzerinde satılan Pharmaton'ların sahte olduğu şeklinde bir bilgi kalmış aklımda, ne derece doğrudur acaba?

 
Şöyle düşünün. Bir beyaz eşya mağazasında bir tv 5000 iken, onu internette 4000'e kadar da bulabilirsiniz. Hangi siteden isteyeceğinize bağlı. Yorumlarını okuyarak güvenilir ve bilindik sitelerden alın. Bugüne kadar çok aldım, hiçbiri de sahte değildi. Önemli olan yorum okuyarak güvenilir sitelerden almak.


  • huzurlarinizda huzursuzluk  (15.07.21 21:59:22) 
sahtesi çok var, güvenilir sitelerden almak lazım.


  • candide  (16.07.21 00:03:40) 
Soyle dusun, internettekiler sahteyse eczanedekiler de sahtedir, genelde ayni yerden aliyorlar.


  • divit  (16.07.21 00:33:04) 
Son kullanma tarihi yaklaşan ürünleri indirim ayağına kakalıyorlar. Guvenli bir yerden alırsanız ama sorun olmaz.


  • vampir akrep  (16.07.21 00:57:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.