Bana şöyle 1 haftamı öldürecek dizi önerir misiniz?

Üni boyunca sosyal çevrem olmadığı için hep dizi izledim o yüzden çoğu diziyi izledim

İzlediklerim:
Himym
Ray donovan
Office
Peep show
Sherlock
Twd
Supernatural
La case de papel
It crowd
Man in the high castle
The boys
The good wife
Manhunt
Breaking bad
Better call saul
Jack ryan
Fargo
rick and morty
Six feet under
Peaky blinders
Brooklyn 99
Ozark
True detective

Şuan Lucifer’ı izliyorum ama tom ellis’in bu kadar yakışıklı olması ve herkesin ona hayran olması sinirlerimi bozuyor.

Unuttuğum vardır elbet. Bazılarını yarıda bıraktım. Avrupa yakası’nı tekrar mı izlesem napsam? Yayına başladığında ilkokula giden bir velettim. Gaffur falan girdikten sonra cılkı çıktı ilk sezonlar iyiydi yarım yamalak izlemiştim.

Community, futurama, the good place

  • inheritance  (15.07.21 21:05:33)
shameless, seinfeld, spaced

  • ycm  (15.07.21 21:31:34)
Castlevania - izlediğim en iyi animasyon-
Your Honor - Son zamanlarda izlediğim en kaliteli dizi olabilir (bryan cranston var)
Luther - Polisiye
Patrick Melrose - Çok kaliteli bir dram. Dert edineyim, canım sıkılsın her bölümde 1 paket sigara içeyim dersen izle

The night of - Noluyo dayı dedirten bir dizi

Bunlar uzunlukları itibariyle tam olarak 1 haftada izlenebilecek diziler. Hatta bazılarını izleyip araya Patrick Melrose sıkıştırabilirsin, çünkü 5 bölüm.
  • philiptraum  (15.07.21 21:37:52)
  • orpheus  (15.07.21 21:46:16 ~ 21:46:41)
two and a half man
south park
bron/broen
the wire
the last charz
modern family
seinfeld(keşke 2 kere bitirmemiş olsaydım da bir daha izleseydim)
vikings
  • golgi aygıtı  (15.07.21 22:01:20)
Kesinlikle Scrubs

  • nundu  (16.07.21 00:23:40)
My mister

  • respect  (16.07.21 00:45:45)
House
Office
Karanlıkta Koşanlar
  • evandro roncatto  (16.07.21 00:46:27)
Coupling

  • teritori  (16.07.21 00:53:54)
office izliyorum şu anda bitince modern family ya da coupling izlicem.

avrupa yakası fanı olarak evet avrupa yakasına başlayın derim, izlediğinizde çok küçükmüşsünüz iyi gelir çerezlik.
  • Hallegadola  (16.07.21 13:54:36 ~ 13:55:16)
friends,modern family, black books, house of cards, westworld, skam, bron/broen, dark, sense 8, queens gambit

  • blonde redhead  (16.07.21 14:25:23)
the office izlediysen parks and recreations da izlemen lazım

  • nahtoderfahrung  (16.07.21 14:26:56)
Fringe
Suits

  • welc0met0hell  (08.08.21 06:11:42)