[]

ikea hafslo yatak kullanan var mı

Sert modelini kullanan var mı? Galiba alıcam bunu ama deneme şansım maalesef yok. Daha önce bu konuda başlık açılmış ama tatmin edici bir cevap göremedim, güncel yorumlarınıza açığım :)
 
benimki hafslo, sert olan. yayli bu model. yani kotu diyemem ama yaysiz tercih ederdim, tamamen kazara aldim eve gelip acinca fark ettim...

cok asiri rahat ettiriyor diyebilecegim bi rahatlik yok ama oyle bir duygu olusuyor mu onu da bilmiyorum.
  • yoggi  (15.07.21 20:40:02) 
Yayları hissediliyor mu? Ekstra sert mi yoksa sert olan mı sizinki? Kaç sene oldu?
Bi de hamarvik varmış o nasıl acaba biliyor musunuz?

  • megalomaniac  (15.07.21 20:45:45) 
diger yataklari bilmiyorum valla ilk defa ikea kullaniyorum.

sanirim 1,5-2 senedir kullaniyorum. yaylar asla hissedilmiyor. cunku ustu gene sungerli. bu ayni zamanda su anlama geliyor, yatagin tersini ceviremiyorsunuz. sadece bir tarafi kullaniliyor.

soyle iste ici: d2xjmi1k71iy2m.cloudfront.net

yakinsaniz gidin oturun test edin. yatagin boyuna tam uyani almaya calisin, cikintilar huzursuz eder.
  • yoggi  (15.07.21 20:52:26 ~ 20:53:05) 
ben yazlikta kullaniyorum, gayet memnunum.
yaylarin hissedilmesi gibi bir durum asla yok.

  • la lykia  (15.07.21 23:11:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.