Karadeniz sahil yolu radar

Rizeden geredeye kadar hız limiti 110 muş. Şehir içlerinde 50 ye düşüyor sanırım, 110 altında bu yolda ceza yiyen oldu mu? Nerelere dikkat etmek gerekir?

bu mantikla bakmamak lazim bence. burasi otoban vs degil. yayagecitleri olan isiklar barindiran kenarlarda yuruyus banketi olan yollardan olusuyor.
giresun ve samsun'a gecerken genelde radar oluyordu. cogunlukla sehirici ve cikislarinda olur radarlar. diger suruculere de dikkat edin, onlar ayni hizda gidiyorsa bu kadar adam niye senkronize boyle herkes yavas gidiyor diye dusunurseniz bilin ki radar vardir :))

  • turbo sadık  (15.07.21 09:42:24)
Ben bir kez yedim. Gerede çıkışında eski yol üzerinde 2 arkadaş yedi. Ordu civarında ceza yiyenler oldu.

  • 1917  (15.07.21 10:08:29)
Yandex navigasyon kullan, istanbul trabzon arası hız kameralarında hep uyarı verdi sagolsun.

Genelde ilçe ve sehir merkezlerinde oluyor.
  • zanutsas  (15.07.21 13:10:36)