[]

Duty free fiyatları

Merhaba herkese, son zamanlarda hiç havaalanından alışveriş yapan oldu mu? Parfüm alıcam da yakında da Türkiye’ye gelicem acaba duty free’den mi alsam diye düşünüyorum daha uygunsa eğer. Özellikle alacağım ürün Coco Chanel Mademoiselle edp 100 ml. Yaşadığım yerde 160 euro civarı.

Bir de Bobbi brown ürünleri satılıyor muydu? Ne zamandır seyahat etmiyorum her şeyi unutmuşum:)


 
Duty free cogu zaman ucuz değil parfüm icin. Avrupa'da kampanya vs derken her zaman daha ucuza aldım internetten.


  • logisticsmanager  (15.07.21 08:42:09) 
Izmire ineceksen eğer 110 euro civarındaydı fiyatı. Iga'da da öyledir. Ama sabihayı bilemiyorum.


  • Denton  (15.07.21 09:46:12) 
Nerede yasiyorsunuz da bu kadar pahali;/ Fransa'da 100 euro.


  • logisticsmanager  (15.07.21 13:15:46) 
Ben de kampanyaları takip ediyorum genelde ama bayadır chanel ürünlerinde indirime denk gelmedim. Iga’ya ineceğim en mantıklısı ordan almak o zaman.


  • carmenta  (15.07.21 15:02:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.