Bina girişine 30x40 tabela nereden sipariş verebilirim?

Adı ve numarası yazacak. Yakınlarda sordum en basiti bile 300T. Çok değil mi yahu müstakil yazlığa yapıştıracağım. Altu üstü metal veya cam plakaya yazı yazacaklar yani.

Metal/cam fiyatı sorduysan normal bence. Plastik levhalar var. Yazacağını üzerine şablon+sprey boya yada yapıştırmalı harflerle yazabilirler. Onu da çivi, vida, tutkal vasıtasıyla asarsın.

  • sumuklurakun  (14.07.21 23:22:13)
Valla plastik olur mermer olur taş olur hiç fark etmez en uygununu sordum 300den başlıyor.

  • ananiyimioguz  (14.07.21 23:24:11)
Mobildeyim edit yapamıyorum da şöyle bir şey buldum. www.baskimo.com

  • sumuklurakun  (14.07.21 23:28:43)
Ahşaptan yapanlar oluyor. Üzeri naylonumsu bişi kaplı sokağa dayanıklı. Tabelacılar bilir sanırım hz google n11 vsde oluyor

  • photo85  (14.07.21 23:29:12)
Sektörün içinden yazıyorum.
Artık klişe bir laf ama;
Hammadde fiyatları o kadar arttı ki, malesef verdikleri fiyat normal.
Normal kelimesi yanlış belki ama uygun kelimeyi bulamadım.
Evet o kadarcık tabela için o fiyat aşırı yüksek ama malesef artık durum böyle.
1 sene önce 5-6 bine yaptığım mutfak dolabı bugün en düşük maliyetle 12bin. Ahşap fiyatı tam 3 kat arttı.
Müşterilere bu durumu izah etmek imkansız. Şu an bütün dekorasyon firmaları kazıkçı yaftası yedi. Geçen sene komşuma bu kadara yaptın bana niye 2 katına yapıyorsun deyip iş vermiyorlar.
  • bu hikaye bitti mi  (14.07.21 23:59:57)