kahve çekmek?

Çok cahilim bu konuda. Fazla para vermeden french press'e uygun kahveyi bu manuel değirmenlerde yapabilir miyim :) ya da illa ki bosch'un falan olan değirmenlerinden mi almam lazım. Teşekkürler.

sözen değirmenleri vardı. bazı satıcılar vidasını french presse göre sıkıp gönderiyor diye duymuştum. bi incele istersen

  • glamdr1ng  (14.07.21 22:04:48)
Yapamazsin. Tane irilestikce daha pahali degirmenlere ihtiyac duyarsin. Sozenle hele hic olmaz

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (14.07.21 22:07:43)
Sözen +1

  • Kahir ekseriyet  (14.07.21 22:12:40)
tr'den 2.el ya da aliexpress üzerinden timemore c2 almak lazım. sözenle olacak iş değil, hem paranıza, hem zamanınıza hem de zevkinize yazık olur.

  • MtKrt  (15.07.21 10:33:43)
Sözen ile idare wdiyorum.
Eminönündeki yerinden french Press e göre ayarlatıp almıştım,gerçi kendiniz de deneme yanılma yoluyla yapabilirsiniz.

  • arenas  (15.07.21 11:11:33)