[]

opemin vs modiwake

halihazırda modiwake kullanıyorum. 100lük.
dün kbb opemin 1200 yazdı.
şimdi kafamda deli sorular var.
bunlar aynı grup ilaç değil miydi ben mi yanlış biliyorum?
bir diğeri ise bunlar arasında neden bu kadar fiyat farkı var?
bu arada bu opemini illa uzman mı yazmalı? aile hekimine falan yazdıramaz mıyım?

 
Ayni grup degiller, epey farkli hatta. Dolayisiyla fiyat farki olabilir bambaska 2 ayri sey oldugu icin. Uzmanin yazip yazmamasi konusunu ise bilmiyorum.


  • gibicibicis  (14.07.21 16:56:36) 
Bambaşka ilaçlar. Opemin'i tüm hekimler reçeteleyebilir.


  • fenoksibenzamin  (16.07.21 00:17:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.