[]

Tatil icin restaurant önerileri (kaş-kalkan-bodrum)

Merhaba, Kaş, Kalkan, Bodrum merkez ve gümüşlük’te akşam yemeği için hangi restaurantları tavsiye edersiniz? Bir kaç yere rezervasyon yaptırdım ama 10 günlük bir tatil olacak ve bütün otel rezervasyonlarını oda-kahvaltı şeklinde yaptırdım.
O yüzden yeme içme olayı hep dışarıda olacak bayadır da Türkiye’ye gelmediğim için güzel yerlerde yemek istiyorum.

Özellikle gümüşlükte mimoza ve melengeç dışında bir tık daha uygun önerebileceğiniz bir balık restaurantı var mıdır?
Teşekkürler şimdiden.

 
Kaş için Zaika'yı ve üzüm kızını önerebilirim. Zaika için çok önceden aramanızı tavsiye ederim.


  • rahibeler terasa  (14.07.21 14:39:13) 
bodrum - nazik ana

kaş - zaika için 2-3 ay önceden aramıştık ve yer yoktu. siz de yer bulamazsanız alternatif olarak ruhibey meyhanesi, müpptela önerebilirim.
hamburger seviyorsanız frida pub
  • elorelia  (14.07.21 14:49:21) 
Ilk aradığım yer Zaikaydı eylüle kadar dolu maalesef:) diğer önerileri ekliyorum listeme teşekkürler.


  • carmenta  (14.07.21 16:22:34) 
Anthemis- teşekkür ederim tavsiyeler için, bir sorum daha olucak bodrumda kalışımı bir gün daha uzatacağım da deniz için türkbükü’nü tavsiye eder misiniz peki? Orkide balık aynı zamanda otelmiş’ sanırım civarında Daphnis ve Lavinya var 1 gece de otarafta mı kalsam diye düşünüyorum, aynı o tarzlarda denize sıfır bir yer arıyorum da neresi olabilir karar veremedim. Yoksa yahşi’de bitez’de falan mı baksam?


  • carmenta  (19.07.21 15:02:42) 
Kaş için Zaika kesinlikle, Kalkan için Trio ama ikisi için de yer bulmak bayaa sıkıntılı.


  • sinematikcrop  (19.07.21 15:39:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.